Trzęsące się nogi po wysiłku fizycznym

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu po wysiłku fizycznym strasznie trzesą mi się nogi, jest tak rownież jak zalorzę wyższe buty . Bardzo mnie to martwi poniewaz mam 25 lat I te objawy mnie niepokoją. Nie wiem czy nie wiąże sie to równiez z bólem w okolicach żył, ktore przy kucaniu ciągną i bolą a od 3 lat sa widoczne na moich nogach. Dziekuje za pomoc. Kasia

Dzień dobry,

Przyczyn drżenia kończyn dolnych może być naprawdę dużo: niedobory witaminowe, nadmierne obciążenie po wysiłku (jest czymś normalnym) czy też drżenie polekowe spowodowane długotrwałym zażywaniem leków. Jeśli jednak zauważyła Pani zmiany w wyglądzie swoich żył proszę udać się do lekarza flebologa na konsultację wraz z badaniem USG Dopplera.

Pozdrawiam serdecznie.