Ból biodra po wysiłku fizycznym

Witam, mam 22 lata i boli mnie biodro po większym wysiłku fizycznym, czy po dłuższym chodzeniu. Mam skoliozę, ale widzę też gołym okiem że kolce biodrowe są nierówno ustawione i jest to różnica ok.2 cm. Czy można jakoś korygować ustawienie miednicy?

Nierówna długość kończyn dolnych jest często powodem skoliozy. Do 2 cm wystarczy wkładka do buta lub podwyższenie obcasa u szewca