Przeskakiwanie biodra i różnice w długości nóg

Moje pytanie dotyczy miednicy oraz różnicy w długości nóg. Mam 26 lat, jestem po dwóch porodach. W zeszłym roku w maju zauważyłam że moje prawe biodro przeskakuje, udałam się do lekarza ortopedy, na co on stwierdził 2cm różnice miedzy kończynami- wkładka ortopedyczna. Potem pojawiły się bóle w plecach, fizjoterapeuta i kolejna diagnoza- krzywa miednica! Ból nie znika, a lekarze nie pomagają :( Gdzie powinnam sie udac po specjalistyczna porade?

Renata GrzechociĹska

Naklepszum specjalistą w tej dziedzinie jest ortooeda. Sugeruję poszukać ortopedy specjalizującym się w stawach biodrowych.