Brązowe przebarwienia na nogach

Witam, mam 23 lata. Rok temu pojawily mi sie pierwsze pajaczki na lydkach-sa malutkie i nieliczne.. Od 3 lat chodze tylko na silownie- nie biegam, nie plywam. Choc wygladam na okaz zdrowia i mam super figure..zauwazylam pare tygodni temu ze moje nogi nie sa juz takie idealne jak zawsze. Nie wiem jak to okreslic (najchetniej dodalabym zdjecie) na moich CALYCH nogach pojawily sie jakby brazowe przebarwienia blizej nieokreslonych ksztaltow. Czesto są w formie grubych żył pod skórą (ale nie wystają)

Przy znacznej redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej powierzchowny układ żylny może stać się bardziej widoczny. Celem potwierdzenia lub wykluczenia przewlekłej niewydolności żylnej proponuję wykonać USg Doppler układu żylnego kończyn dolnych.