Pajączki na nogach a żylaki u 32-latki

chcialabym wiedziec czy kazde pajaczki na nogach oznaczaja ze zaraz pojawia sie zylaki-ostatnio pojawilo mi sie ich duzo bardziej na bocznych stronach nog zwlaszcza ud i z tylu ud tez takie krotkie grubsze sine I pod kolanami na twarzy cera naczynkowa-ostatnio lekarz powiedz ze mam za malo witD bo 40 a powinnam75 czy to od tego-w pracy duzo chodze bola mnie nogi zwykle taki ciagnacy bol jakby z tylu lydek I wogole kosci kolana kosci w biodrach-i cos strzyka w klatce-kregoslup

Przede wszystkim należy wykonać badanie przepływów żylnych usg Doppler aby ocenić stan Pani żył. "Pajączki" są najczęściej objawem nieprawidłowego krążenia żylnego. Pomimo młodego wieku, należy przede wszystkim wykluczyć niebezpieczne zmiany w głównych żyłach mogące prowadzic do zakrzepicy. Po ocenie przepływów, można dobrać odpowiednią metodę leczenia: skleroterapia przez ostrzykiwanie, laser, ipl, RF, para wodna lub metoda tradycyjna.