Domowe sposoby na pajączki na nogach

Witam, moim problemem są pajączki na nogach, nie wiem jak sobie z nimi radzić. Czy jest jakiś domowy sposób na zatrzymanie powstawaniu pajączków. Dodam, że problem pojawił się odkąd zaczęłam pracować. Rodzaj pracy jest różny, czasami siedzę bez przerwy 8h, a czasami cały czas jestem w ruchu. Monika

Witam domową metodą można łykać diosminę,diohespan i stosować rajstopy na żylaki, jeśli chce Pani je pozamykać można wykonać skleroterapię u lekarza medycyny estetycznej.