Nieustannie powiększające się pajączki na nogach

Ostatnio zauważyłam u siebie pajaczki. Zaczynają się robić większe i idą do okoła nogi. Wygląda to tak jakby w tym miejscu coś ścisłości mi nogę. Przy wchodzeniu po schodach mam uczucie ciężkich nóg i lekki ból w lydkach. Co jest przyczyną, jak zahamować rozwój pajaczkow i jak je zlikwidować?

Proszę udać się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub flebologa. Często wykonuje się skleroterapię. Profilaktycznie można nosić rajstopy przeciwzylakowe. Doustnie diosminę lub diohespan można przyjmować.