Jakie leczenie naczynek na nogach?

Witam, poszukuję ratunku dla moich nóg, chodzi konkretniemo popękane naczynka. Mam 27 lat, ale nie mogę pokazać nóg latem, bo się wstydzę. Jestem po serii skleroterapii, obecnie po 3 zabiegach laserem diodowym i IPL, rezultaty są żadne. Moze poznikaly mi największe fioletowe naczynka ale za to pojawily się setki, dosłownie SETKI, nowych malych czerwonych pajączków, jak rumień. Przygladajac sie z bliska raczej trudno znaleźć miejsce, gdzie ich nie ma. Jestem załamana. Mocno wpływa to na moją psychikę, nie ukrywam, bo czuje się źle. Jestem młoda, atrakcyjna, szczupła kobietą, a nie mogę ubrać zadnej sukienki. Pomocy, są Państwo moją ostatnią deską ratunku. A jakie jest zdanie na temat elektrokoagulacji?

Witam skutecznym zabiegiem jest skleroterapia- proszę skonsultować się u lekarza medycyny estetycznej. Dodatkowo profilaktycznie można nosić medyczne rajstopy przeciwżylakowe. Pozdrawiam