Jak radzić sobie z popękanymi naczynkami na nogach?

Witam prosze o skuteczna terapie w leczeniu popekanych naczynek na nogach o kolorze lilowym

Naczynka najskuteczniej zamyka się laserowo (polecam lasery Fotona, CynoSure, gemini), jednak mogą być one pierwszym objawem przewlekłej niewydolności żylnej, więc przed ewentualną korekcją estetyczną proponuje wykonanie badania USG Doppler układu żylnego kończyn dolnych.