Problem z ustaleniem kiedy doszło do zapłodnienia

witam mam problem z ustaleniem kiedy doszło do zaplodnienia poniewaz nie pamiętam daty ostatniej miesiączyi a miałam 2 partnerow. jeśli 15.10.14r CRL wynosiło 50. a 22.12.15 na badaniu prenatalnym wiek plodu to 21+6 dni blagam o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie roztrzygnięcie tego będzie możliwe dopiero po wykonaniu badań na ojcostwo. Czy na pierwszym USG nie było oznaczonego tygodnia ciąży? Proszę udać się do ginekologa.