Problem z utrzymaniem erekcji u zdrowego 31-latka

Witam serdecznie. Mam problem z utrzymaniem erekcji. Osiągam ja szybko I sprawnie lecz krew zbyt szybko odplywa z czlonka. Wystarczy ze zmienie pozycje na plecy I juz po zabawie. Zdrowy szczuply 34latek bez nałogów. Wspomagalem sie sporadycznie srodkami z internetu tj tadalafil 20 mg I wystarczała 1/3 tabl by naprawić problem. Co mogę zrobić?

Namawiam na wizytę u seksuologa tak szybko, jak to możliwe: im dłużej będzie Pan przejmował sie swoja sytuacja, tym szybciej może się ona pogarszać. radze wybierać, póki co, "korzystne " pozycje. Przyczyn może być wiele, dlatego niezbędna jest konsultacja seksuologiczna! Miłych Świat!