Problem z wyprostowaniem kolana i ból po upadku z drabiny

Witam. Pięć dni temu spadłam z drabiny i mocno uderzyłam się w wewnętrzną stronę kolana. Na pogotowiu zrobiono zdjęcie i nie nie ma złamania. Lekarz zalecił ortezę i na tym się skończyło . Nie mogę nadal wyprostować kolana chodzę o kulach ale każdy niekontrolowany ruch powoduje krótki przeszywający ból kolana. Kiedy nieostrożnie podparłam się na kontuzjowanej nodze poczułam ciągnący ból od kolana aż do pachwiny. Czy to normalne. Proszę o poradę. Dorota

Szanowna Pani, opisane przez Pania obajwy sugerują uszkodzenie wewnętrznych miękkich struktur stawu kolanowego. Proszę zgłosić się na kontrolę do ortopedy. Po zbadaniu Pani specjalista ortopeda zadecyduje o konieczności rozszerzenia diagnostyki o badanie NMR. Pozdrawiam