Problem ze stawami i kolanami u 31-latka

Witam, mam duży problem ze stawami, a kolanami szczególnie. Podniesienie czegokolwiek co waży więcej niż 5kg powoduje ból obu kolan. Inne stawy po wysiłku też bolą, chrupią itp. Ortopedzi stwierdzili chondromalacje i małe boczne przyparcie rzepek - które nie powinny dawać takich objawów. Reumatolodzy też nic nie znaleźli. Mialem robione sporo badań m.in: borelioze, yersinie, morfologie, alat, aspat, lipidogram, crp, tsh, cpk, hcv, mycoplasma ureoplasma, ana1, ppj, anty ccp- wszystko w normie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę udać się ponownie na wizytę do specjalisty ortopedy. Być może konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań.