Problem ze świądem w okolicach narządów płciowych

Witam serdecznie, mam pytanie odnośnie cukrzycy, mianowicie od 5 lat mam problem ze świądem w okolicach narządów płciowych, regularnie chodzę do ginekologa, robiłam wymazy z pochwy i badania, które wykluczyły jakiekolwiek choroby związane z narządami płciowymi. Robiłam badania cukru we krwi i wynik był prawidłowy, jednak te dolegliwości nie ustępują. Ponadto w okresie ostatniego roku przytyłam 6 kg. Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do ginekologa. Ewentualnie do dermatologa.