Czy to może być opryszczka narządów płciowych?

Wyczułam niedawno na wargach sromowych małe pęcherzyki. Nie czuję żadnych dodatkowych objawów typu swędzenie lub pieczenie. Czy może to być opryszczka narządów płciowych niepowodująca żadnych dolegliwości oprócz obecności pęcherzy? Jaki wpływ na ciąże może mieć opryszczka?

Wpływ HSV1/2 na ciążę zależy od tego czy jest to infekcja pierwotna, czy wtórna.