Problemy z biegunką po laparoskopii pęcherzyka

dzien dobry, 6 lat temu mialem wykonany zabieg laparaskopowy usuniecia woreczka zolciowego i od tamtej pory po dzien dzisiejszy mam problem z biegunka.Wykonalem wszystkie badania zlecone przez lekarzy,u ktorych bylem przez ten okres i zawsze jest odpowiedz ze wszystko jest OK,ale nie dla mnie .Co mam robic?do kogo mam sie udac? zeby ten koszmar sie zakonczyl.Serdecznie dziekuje za udzielona pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, istotne znaczenie ma dieta. Warto stosować się dietę ubogotłuszczową, unikać smażonych pokarmów, słodyczy, spożywać dużo warzyw i owoców. Warto w tym celu skonsultować się z dietetykiem. Pozdrawiam