Problemy z chodzeniem, przełykaniem, zmniejszona masa mięśniowa, mrowienia i sztywność kończyn

dzien dobry,mam 29 lat,kobieta,od ponad dwuch lat mam problemy z chodzeniem ,ciagne palcami po betonie,uginaja mi sie nogi,problem z przelykaniem,czesciowo zniesione odruchy gardlowe i podniebienne.zmniejszona masa miesniowa,bol i mrowienia czasem sztywnosc rak i nog.bol oka przy poruszaniu i pogorszenie widzenia,problem z wymowa,..obecne prazki oligokloidalne w pmr,reszta badan krwi,moczu i rezonansu glowy bez zmian sa dobre

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w powyższym opisie nie ma konkretnego pytania. Proponuje udać się do neurologa.