Problemy z erekcją u 67-latka

Mam 67 lat. Mam problemy z erekcją. Rzadko się pojawia (1x miesiąc). Nie pomaga widok nagiej kobiety ani jej podniecenie. Zdarza się, że podnieca mnie seks za ścianą lub pornus.
MĘŻCZYZNA, 67 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Dzień dobry.

Tak się niestety dzieje, że Matka Natura niespecjalnie dba o "te sprawy" u organizmów mających potencjalny okres rozrodczy za sobą. Z tego też powodu mężczyźni w wieku dojrzałym, mogą odczuwać problemy z erekcją i podnieceniem.
Ta sytuacja nie jest na szczęście beznadziejna - w sukurs przychodzi medycyna.
Proponowałbym więc przeprowadzenie badań medycznych dotyczących ogólnego stanu zdrowia (w szczególności układu krwionośnego) oraz konsultację z urologiem bądź lekarzem-seksuologiem, który, po przeprowadzeniu wywiadu, mógłby zaordynować Panu leki poprawiające stan erekcji i poziom podniecenia.

Pozdrawiam.

0

Dzień dobry!

Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa. Konieczna jest osobista rozmowa, zebranie większej ilości informacji i przeprowadzenie badań diagnostycznych.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty