Problemy z kolanem u 26-letniej kobiety po ciąży

Dzień dobry , mam wielki problem od 5 lat wzmagam się z kolanem wcześniej byłam aktywna sportowo po ciąży wszystko mnie dopadło 2009 mniałam zabieg na kolano wykręciło mi się i uszkodziło troczek przysrodkowy od tamtego czasu ciągle wyskakuje mi kolano a lekarze nic mi nie pomagają nie wiem co zrobić mam 7 miesięcznego syna i nie mam jak sie nim zająć :(tak jak powinnam nosić go nie mogę proszę o rade .

Jeżeli czesto zwicha sie rzepka to trzeba operować , do tego czasu mozna nosić orteze na rzepkę