Problemy z miesiączką u 25-latki

Witam mam 25lat. Nie mam dzieci i nigdy nie byłam w ciąży. Mój problem polega na tym, że w zeszłym roku mialam problem z miesiaczka, trwala ona kilka miesiecy nie ustannie bez dnia przerwy, badania jakie mialam wtedy wykonane to tylko morfologia krwi, lekarz zapisal mi tabletki ATYVIA żeby to zachamowac. Udało sie w kwietniu br odstawilam te leki i wszystko wrocilo do normy do czasu, 16 lipca dostalam okres trwal 4 dni i od tamtej pory nie dostalam juz ani razu, zatrzymal sie. Nie jestem w ciazy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane zaburzenia miesiączkowania wymagają dokładniejszej diagnostyki. Powinna Pani skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.