Problemy z miesiączkowaniem u 34-latki

mam 34 lata od kilku miesiecy mam problemy z miesiaczkowaniem i nie nie jestem w ciazy. mam tylko plamienia czasem pojawiaja sie skrzepy mam terz brazowawe uplawy i bole po stosunku z , pojawil sie tez dziwny bol w lewym podpiersiu, odeszla mi tez ochota na seks majac 19 lat bylam w szpitalu z krwotokiem z powodu powiekszenia sie jajnika okazalo sie tez w tedy ze jest ciaza pozamaciczna 4 miesiac naturalnie ze po krwawieniach ciaza znikla . 2002 urodzilam corke i od tamtej pory mam zaburzenia

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest wizyta u ginekologa, który po dokładnym badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.