Szanse na zajście w ciążę u 24-latki

witam.mam pytanie.3 lata temu zaszla w ciaze i urodzilam coreczke. w maju 2015 takze zaszlam w ciaze ale byla to ciaza pozamaciczna ktora wchłonęła się sama. 30 wrzesnia 2015 mialam dni plodne i z moich obliczen wyszlo ze w tym dniu była największ sznasa na zajście w ciaze. ale sie nie udalo.Moj partner zauwazyl na penisie zaczerwienienia czy to moglo spowodowac to ze byla ciaza pozamaciczna i teraz ze sie nie udalo??wczesniej nie zwracal na to uwagi. prosze szybko o odpowiedz.

Lek. Katarzyna Szymczak

Objawy partnera mogą świadczyć o infekcji, która mogła się przyczynić do trudności z zajściem w ciążę (niekoniecznie doprowadzić do ciąży pozamacicznej). Radzę pokierować partnera do lekarza, który włączy odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam