Ryzyko zajścia w ciążę w wieku 56 lat

Czy moge zajsc w ciaze???Mam 56 lat. Moje ostatnie miesiaczki byly w maju 2012 roku i nastepna po przerwie na poczatku wrzesnia 2013 roku.Od tej pory nie mam okresu.Zrobilam badanie hormonow FSH - 18,6. Nie stosuje zadnych srodkow hormonalnych. Czy istnieje prawdopodobienstwo abym zaszla jeszcze w ciaze?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc określic szanse na ciąże konieczne jest rozszerzenie badań. Proponuję udac się do ginekologa.