Ciąża w przypadku dziewictwa

mam dobra nowine jestem w ciazy,robilam test i pokazal dwie kreski. udalo sie tylko mam fanta ze jetem dziewica nie mam zlosci do meza ze ma krotkigo penisa grunt ze sie udalo. mam pytnie jak to mam opwiedziec ginekologwi. czy takie przypadki sie zdarzaja. czytalam w necie na forum ze kobieta byla dziewica zaszla w ciaze i urodzila synka.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Dziewica może zajść w ciąże nawet przy swoim pierwszym stosunku. Pozdrawiam