Natychmiastowe pojawienie się dwóch kresek na teście ciążowym

Witam zrobilam test ciazowy po kilku sekundach pojawiy sie xwie kreski , kreska ,ontrolna byla ciemns a testowa troszke jasniejsza. Na tescie bylo napisane by wynik testu odczytac po 5 minutach jednak tak nak napisalam dwie kreski pojawily sie niemal natychmiast. . Czy to znaczy ze jestem w ciazy??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecam ponowne wykonanie testu. Prawdopodobnie jest Pani w ciazy. Pozdrawiam