Zapytaj lekarza

7 4 0 , 2 9 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Kiedy doszło do zapłodnienia, jeśli zaszłam w ciążę 1 września?

WITAM, Prosze mi powiedziec kiedy doszlo do zaplodnienia jesli zaszlam w ciaze 1 wrzesnia? czy nastapilo to w ciagu 2 tygodni? czy tez mozliwe jest ze zarodek pojawil sie wczesniej? dziecko urodzilam 17 czerwca.prosze o szybka odpowiedz.pozdrawiam
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Żelazo w ciąży

Czym może grozić niedobór żelaza, dlaczego ważne jest jego spożywanie, i jakie produkty obfitują w ten pierwiastek? Na te pytania odpowiedzi udziela dietetyk, mgr Marta Michalak-Tomasik.

Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety podała Pani dość lakoniczne informacje nie precyzując dokładnie pytania. Nie jestem w stanie zatem jednoznacznie odpowiedzieć. Mówiąc ogólnie jeśli zaszła Pani w ciążę 1 września, to właśnie wtedy doszło do zapłodnienia. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości i pytania, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

0

Proponuję szczerze porozmawiać z lekarzem ginekologiem i wskazać mu, jakie były inne możliwości prokreacji.
I wspólnie zastanowicie się nad zagadnieniem.
Proszę mi wierzyć, tych specjalistów trudno zadziwić, widzą życiowe meandry codziennie...
Pozdrawiam. JW.

Specjalista psychiatrii i seksuologii z wieloletnim doświadczeniem w tych dziedzinach. Pełnił funkcję Konsultanta Regionalnego Medycyny Seksualnej. Członek założyciel Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego oraz członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej, Europejskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy