Kiedy doszło do zapłodnienia, jeśli zaszłam w ciążę 1 września?

WITAM, Prosze mi powiedziec kiedy doszlo do zaplodnienia jesli zaszlam w ciaze 1 wrzesnia? czy nastapilo to w ciagu 2 tygodni? czy tez mozliwe jest ze zarodek pojawil sie wczesniej? dziecko urodzilam 17 czerwca.prosze o szybka odpowiedz.pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety podała Pani dość lakoniczne informacje nie precyzując dokładnie pytania. Nie jestem w stanie zatem jednoznacznie odpowiedzieć. Mówiąc ogólnie jeśli zaszła Pani w ciążę 1 września, to właśnie wtedy doszło do zapłodnienia. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości i pytania, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.

Proponuję szczerze porozmawiać z lekarzem ginekologiem i wskazać mu, jakie były inne możliwości prokreacji.
I wspólnie zastanowicie się nad zagadnieniem.
Proszę mi wierzyć, tych specjalistów trudno zadziwić, widzą życiowe meandry codziennie...
Pozdrawiam. JW.