Problemy z oczami i przeciwwskazania do dźwigania

Jestem zarejestrowana w Urzędzie Pracy. Mam astygmatyzm i krótkowzroczność oraz kraciaste zwyrodnienie siatkówki na obwodzie + małą dziurka w tej siatkówce w prawym oku. Leczę się prywatnie i pewnie niedługo pójdę na zabieg laserowyPonieważ wiem ze nie mogę np. dźwigać a szukam pracy...nie wiem skąd wziąć i jak to zrobić ...jakieś zaświadczenie o tym że niektórych prac nie mogę wykonywać. Wiem że to moze nie do końca odpowiednie miejsce do tego typu pytań, ale kompletnie nie wiem jak to ugryźć.

Witam.
Po pierwsze musi Pani zostać dokładnie zbadana oraz musi zostać określone dalsze działanie lecznicze . Po drugie Zaświadczenie nt. możliwości dźwigania ciężarów musi określić lekarz prowadzący Pani przypadek i takie zaświadczenie proszę przedłożyć do Urzędu Pracy. Po trzecie musi zostać określone czas zabezpieczenia obwodu siatkówki.
Pozdrawiam