Problemy z oddawaniem moczu 10 dni po plastyce przedniej i tylnej ściany pochwy

Witam mam pytanie jestem juz 10 dni po plastyce przedniej i tylnej sciany pochwy. Mam problem z oddaniem moczu lekarz musial zalozyc cewnik przekonuje mnie ze wszystko bedzie dobrze. Moje pytanie jak dlugo moze byc problem z oddaniem moczu i czy to jest normalne. Blagam o odp strasznie sie boje ze cos poszlo nie tak a lekarz ktory robil operacje nie chce mi nic powiedziec. Dziekuje za odpowied

Aleksander Ropielewski

Nietrzymanie moczu w okresie kilku tygodni do nawet ok. 3 miesięcy moze występować a w niedługim okresie od operacji może być większe niż przed zabiegiem. Jest to sytuacja normalna i wymaga cierpliwości oraz stopniowej rehabilitacji i wzmacniania mięśni miednicy mniejszej.