Problemy z osiągnięciem erekcji podczas seksu z dziewczyną

Witam . Mam 18 lat mój penis nie może osiągnać erekcji podczas próbowania seksu z dziewczyną. Wcześniej podczas pieszczot mój penis mial pelna erekcje i udawalo jej się nawet doprowadzić mnie do orgazmu. Co zrobić żeby penis znów odzyskal erekcję podczas i intymych spotkań z dziewczyną

W Szczecinie jest doświadczona lekarka, dr I.Jankowska-Wojniak.
Stosowanie czegokolwiek na własną rękę jest zwykle nieefektywne, a i można sobie zrobić krzywdę.
Rokowanie w całej sprawie jest korzystne i zwykle rozwiązanie problemu jest szybkie przez specjalistę.
Pozdrawiam. JW, Poznań.