Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 3 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z poruszaniem po usunięciu zespolenia kości udowej

Witam serdecznie, pod koniec roku 2011 złamałem kość udową - zespolona była gwoździem śródszpikowym. Pod koniec maja bieżącego roku miałem usunięcie zespolenia - wszystko było w porządku, chodziłem już po kilku dniach, beż żadnych bólów. Ostatnio niestety zaczęło mnie boleć w okolicy biodra podczas chodzenia i zrobiła się tak jakby górka po stronie z operowaną nogą. Co to może być? Czy to przejdzie czy zgłosić się do lekarza? Dodam, że ostatnio mogłem przeciążyć nogę.
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Witam, uważam,że należy zgłosić się niezwłocznie do lekarza specjalisty. Wymienione symptomy mogą niestety okazać się bardzo poważne - usunięcie zespolenia, szczególnie z kości udowej jest poważną operacją i w związku z tym niesie ze sobą ryzyko takie jak z każdym zabiegiem operacyjnym. W celu pełnej diagnostyki i postawienia właściwego rozpoznania należy wykonać niezbędne badania diagnostyczne. Właśnie w tym celu należy udać się do lekarza ortopedy.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy