Usunięcie zespolenia śródszpikowego kości przedramiennej

Witam jak długo goją się kości po wyciągnięcie zespolenia śródszpikowego w kości przed ramiennej Zamontowano mi to 4 lata temu na zamknięto,gwoździa śródszpikowego ryglowanego w cześć proksymalnej i dygitalnej pojedyncza śrubą , tydzień temu osunięto mi zespolenie. Krwiaki kiedy ustąpią.... są od kości przedramienia aż do nadgarstka

Witam. Złamana kość goi się 6miesięcy = jest więc już zrośnięta. Teraz jedynie po usunięciu łączników metalowych pozostaje wchłonięcie się krwiaków i zagojenie ran - to potrwa kilka tygodni.

Za mało wiem o obecnym stanie i przebiegu ostatniej operacji - nie mogę więc odpowiedzieć na odległość bez zbadania pacjenta!!! PROSZĘ OMÓWIĆ TE SPRAWY Z OPERATOREM!!! zż