Problemy z rozpoczęciem współżycia

Witam. Mam 20 lat. Od jakiegos czasu mam partnerke i chcielismy zaczac wspolzycie. Moj problem polega na tym ze nie moge wlozyc w nia swojego penisa. Jest strasznie ciasna i moj penis odbija sie od niej jak od sciany i odrazu maleje. Zaczalem sie zastanawiac czy moze moj penis nie jest wystarczajaco twardy ze wzgledu na czesta masturbacje ale podobno nawet na pol twardo powinien sie wcisnac a po za tym nie mam zadnych problemem z orgazmem a wiadomo ze na tz robaku bym nie doszedl. Co robic ?

Dzień dobry!

Konieczna jest dłuższa osobista rozmowa oraz większa ilość informacji - zarówno z Pana strony, jak i z perspektywy partnerki. Warto rozważyć konsultację z seksuologiem.

Pozdrawiam!