Problem z erekcją 3 tygodnie po rozpoczęciu współżycia

Witam, mam 26 lat do tego czasu byłem prawieczkiem, od 3 tygodni juz nie jestem. Uprawiałam sex z dziewczyna, dochodziłem i wszystko było ok. Ale od ok. 3 dni podczas pieszczot moj członek nie chce osiagnac pełnej twardosci i traci całkowita energie przed włozeniem go do pochwy. Nie pije alkoholu i nie pale. moja praca nie jest stresujaca ale pracuje duzo godzin. stosunek probuje odbyc podczas dnia wolnego kiedy jestem zrelaksowany ale penis traci energie. jest b. twardy rano. Co sie mogo stac?

Witam Pana,

Jesli rzeczywiście pierwsze stosunki były udane, jesli pojawiają się poranne erakcje, to wszystko wskazuje na to, że obecne problemy mają charakter psychogenny. Przyczyn takiego stanu może być mnóstwo. Czy nie jest czasem tak, że zbytnio skupia się Pan na tym jak wypadnie podczas aktu seksualnego lub zastanawia się czy stosunek jest wystarczajaco długi, a dziewczyna jest usatysfakcjonowana Państwa kontaktami? Zazwyczaj wszystkie myśli z gatunku "jak wypadam?", "czy ona porównuje mnie z innymi partnerami" lub obawy, że "stosunek zbyt szybko się skończy", mogą wpływać na utratę erekcji lub powodować niepełną erekcję. Istnieje jednak szereg innych przyczyn, które mogą wpływać na to, że erekcja jest niepełna, ale może zdiagnozować je dopiero lekarz seksuolog podczas bezpośredniej wizyty. Na ten moment proszę skoncentrować się na przyjemności płynącej z podjęcia współzycia, a nie na tym jaka będzie erekcja. Warto też skupić się na dostarczaniu przyjemności partnerce poprzez inne rodzaje stymulacji, niż stosunek genitalny. CZęsto pomaga to odwrócić uwagę od sprawnosci erekcyjnej i paradoksalnie erekcja pojawia się wtedy spontanicznie.

Pozdrawiam!