Problemy z widzeniem na prawe oko

Dzien dobry, od pewnego czasu miewam problemy z widzeniem na prawe oko. Zdarza sie to 1 raz na dwa miesiece , moje oko drzy i nie widze prze ok. 10 min. Nie odczuwam zadnedo dodatkowego bolu. Musze sie polozyc i potem przechodzi. Musze isc do lekarza?

Witam.
Warto w takim przypadku dokładnie sprawdzić przyczynę takiego stanu , ponieważ może być to sygnał alarmowy naszego organizmu świadczącym o większym zagrożeniu dla nas.
Pozdrawiam