Kłucie w klatce piersiowej, pieczenie i ból głowy

dzien dobry mam takie pytanie co to moze byc raz w tygodniu klucie w klatce piersiowej oraz pieczenie i bóle głowy i musze sie polozyc aby sie nie przewrocic tak mi to kolezanka opisala ale boi sie do lekarza z tym isc prosze o jak najszybsza odpowiedz dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Zbyt mało informacji aby na ich podstawie na dodatek bez badania pacjenta określi co może by przyczyną. Wizyta u lekarza i badanie fizykalne jest konieczne.