Problemy z wypróżnianiem się i luźne stolce

Witam.Mam wstydliwy problem.Otóż od ponad trzech lat mam problemy z wypróżnianiem się,tzn. stolec jest bardzo miekki albo mam biegunke ktora rzadko ale pojawia sie z bolesciami brzucha.Prosze mi wierzyc,że przez ten okres ok. 3 lat "normalny" stolec tzn."twardy" pojawil sie doslownie kilka razy.Wypróżniam się 5/6 razy w ciągu dnia.Co ja mam z tym robic do jakiego lekarza sie zglosic prosze o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Lekarz także określi konieczność udania się do gastroenterologa.