Problemy z wypróżnieniem u dziecka

Witam , moj synek ma ciagle problemy z zalatwianiem sie . lezelismy z tym w szpitalu lekarze postawili na mleko kazali wycofac i podawac gora raz dziennie ewenlualnie kawe na mleku robic i zeby jadl zupki warzywne , synek je te zupki mleka malo co pije prawie wgl i nadal sie zalatwic nie moze ;(( nie wiem co mam robic . przy kazdej probie wypruznienia sie nic nie wychodzi , prezy sie krzyczy a nie mam pojecia jak mu pomoc , czym to moze byc spowodowane ? jaki lekarz by sie zgodzil go zbadac..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty gastroenterologa dziecięcego.