Problemy z wysławianiem się po przeżyciu epizodu psychotycznego

Witam.Po przeżyciu epizodu psychotycznego -około rok temu- mam poważne trudności z wyslawianiem się. Trudno jest mi zbudować szerszą bardziej rozwiniętą wypowiedź. Czuję się tak jakbym stracił sporą cześć swojego intelektu. Obecnie biorę 210 zypadherę w zastrzykach ( już prawie rok) Czy to mi przejdzie a może potrzebna jest zmiana leku? Czy można to jakoś skorygować lekami jeśli tak to jakimi?Dziękuję Damian
MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu

Rozpoznanie nerwicy

Witaj,
powinieneś zapytać lekarza o wpływ leków na ogólną sprawnośc intelektualną i badanie neurologiczne,gdyż nie piszesz jakiego rodzaju była to psychoza.

Psycholog z uprawnieniami psychoterapeuty i mediatora.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy