Problemy z zajściem w ciążę u 27-latki

witam, mam niskie amh ktore wynosi 0,55 przez co mam prolemy z zajsciem w ciaze, dwie proby inf nie powiodly sie.. czy istnieje jakas dieta ktora moglaby poprawic moja rezerwe jajnikowa oraz jakosc jajeczek?? mam 27lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety medycyna nie zna sposobów, aby poprawić rezerwę jajnikową, żadna dieta z pewnością nie pomoże. Pozdrawiam.