Problrmy z wypróżnianiem u 3-latki

Moja 3 letnia córka ma rok problem z kupka. Zaczęło sie od tego ze raz ja bolało teraz wstrzymuje nawet tydzień po tygodniu dostaje czopka i od razu robi kupka jest duza i twarda zawsze z placzem. Przyjmowala juz różne leki ale pomagaly na tydzień dwa potem to samo teraz zauważyłam tylko podczas robienia kupki wychodzą jej takie faldki. Proszę o porade.

Witam
Jeżeli żadne leki nie pomagają, to problem może być natury emocjonalnej.
Możliwe, że córka wstrzymuje wypróżnianie się, ponieważ kojarzy je sobie
z bólem. Wypróżnianie po podaniu czopka zaczyna być nawykiem.
Myślę, że w tej sytuacji najlepszym sposobem dotarcia do przyczyny
i znalezienia właściwego rozwiązania problemu jest konsultacja
z psychologiem.
Pozdrawiam serdecznie