Problemy z wypróżnianiem u 7-tygodniowego niemowlaka

Witam, ma problem z kupkami mojej 7 tygodniowej córeczki. otóż od 2 tygodni córeczka nie robi kupki sama. otóż na Boże Ciało była kupka za pomocą czopka, potem w sobote zrobiła sama kupke, ale już od tamtego dnia nie było kupki. wiec w środe znów wywołam kupke podając czopka, dzis jest sobota i dalej kupki nie ma. Dodam,że karmie piersią córeczkę. Co mam zrobic? Nie chce podawac za duzo czopków,zeby córeczka się nie przyzwycziła. A zadne masaze nie pomagaja.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u pediatry. U noworodków jest to częsty problem który sam przechodzi jednak warto aby dziecko było zbadane przez lekarza.

Pozdrawiam.