Zapytaj lekarza

7 4 0 , 4 6 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z wypróżnianiem u 6-tygodniowego dziecka

Witam Sześciotygodniowy noworodek karmiony piersią nie robi kupy od trzech tygodni bez użycia czopka. Boję się, iż takie długotrwałe stosowanie jest niebezpieczne dla dziecka. Czy przyczyną może być zła dieta? Przez pierwsze tygodnie karmienia jadłam dużo białego pieczywa, ryżu, wafli ryżowych, nie wiedząc, że powodują one zaparcia, mało też piłam płynów. Jak teraz pomóc dziecku? Co można wprowadzić do mojej diety?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Prawidłowe odciąganie pokarmu

Jeśli po urodzeniu dziecka chciałabyś karmić piersią, dobrze jest opanować umiejętność odciągania pokarmu. Czy wiesz, jak to robić? Obejrzyj nasz film i dowiedz się tego.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza pediatry, po badaniu będzie można zalecić najbardziej odpowiednie dalsze postępowanie.

0
Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Przede wszystkim należy dużo pić i obserwować co szkodzi dziecku. Warto skonsultować się z lekarzem pediatrą w celu dokładniejszej diagnostyki.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy