Promieniujący ból pięty

Ostry bol piety...Obudzilam sie wczoraj z bolem piety nie moglam ustac na stopie. Dodam ze dzien wczesniej nigdzie nie wychodzilam i wszystko bylo w porzadku. Bol promieniuje po prawej strony. Polowa poduszki piety bardzo boli pd srodka. Obojetnie czy stoje na palcach czy na stopie. Poppludniu bol ustal ale nie calkowicie jednak.moglam normalnie funkcjonowac i chodZic. Niestety dzisiaj rano znow to samo. Miejsce jest zaczwrwienione podczas naciagniecia widac 3 biale kropki. Ledwo chodze...

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

konieczna jest wizyta u lekarza rodzinnego. Bez zbadania nie jestem w stanie określić co może być przyczyną Pani dolegliwości.

Pozdrawiam.