Prośba o analizę wyników 27-miesięcznego chłopca

Dzień dobry. Proszę o analizę wyników 27 miesięcznego chłopca: morf: podwyższona hemoglobina i hematokryt; bardzo niski odsetek neutrofili; mocz osad: krw.białe w polu widzenia: 15-25; mocz chem: b.liczne leukocyty. parametry powtarzają się (pobór trzykrotny w trzech różnych laboratoriach).

Proszę o podanie pełnego wyniku morfologii i analizy moczu, również wartości prawidłowych - bez tego trudno interpretować.
Co do analizy moczu istotne jest czy były przestrzegane zasady prawidłowego pobrania:
-dokładne mycie pod napletkiem przed badaniem
-pobranie do czystego pojemniczka
-"odsikanie" pierwszej porcji moczu do sedesu/nocnika (żeby przepłukać cewkę moczową)
-szybkie dostarczenie moczu do laboratorium.