Prośba o analizę wyniku RTG barku

Witam. Chciałabym się dowiedzieć znaczenie opisu rtg. Zmiejszona odległość od dolnej granicy wyrostka barkowego prawej łopatki do granicy głowy kości ramiennej ok.5 mm (norma 9_10mm) _zespół cieśni podbarkowej. Prawy staw barkowo_obojczykowy w normie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, cierpi Pani na zespół, który jest spowodowany nieprawidłową anatomią i fizjologią w obrębie struktur tworzących staw barkowy i może być przyczyną dużych dolegliwości bólowych i dysfunkcją kończyny. Proszę o kontakt z ortopedą. Pozdrawiam.