Prośba o interpretacja wyniku badania patomorfologicznego tarczycy

Kobieta 51 latWitam! Proszę o szybką odpowiedź. Jestem 2 tygodnie po zabiegu usunięcia tarczycy i właśnie odebrałam wyniki badania histopatologicznego, proszę o interpretację wyników.Rozpoznanie: wole guzowate tarczycy: guzki rozrostowe drobno-i wielkopęcherzykowe, częściowo ulegające zmianom zwyrodnieniowym ,ogniskowe włóknienie oraz wylewy krwi świeże. Charakter zmiany: pierwotna.Proszę o szybką odpowiedź, Bardzo dziękuję!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane wyniki wskazują na zmiany łagodne. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym.