Prośba o interpretację badań w 12. tygodniu ciąży

Witam bardzo proszę interpretacje wyników CNV Normy labolatorium to CMV IgG 0,0-6,0 ujemny powyżej 6,0 dodatni ja mam 171,0 normy IgM 0,0-0,85 wynik ujemny 0,85-0,99 wątpliwy 1,00 dodatni ja mam 1,34 po trzech tygodniach wzrosło do 1,37 Wychodzi na to że mam świeżą infekcję ? jestem w 12 tygodniu ciąży i bardzo się boję mój lekarz powiedział tylko że dziecko urodzi się chore albo zdrowe i nie zlecił kolejnych badań.

Ja osobiście nie zlecam CMV ciężarnym ze względu na to , że nie ma leczenia infekcji CMV. W związku z tym co teraz zrobić z Pani dodatnim wynikiem? Pozdrawiam