Prośba o interpretację echa serca u 33-letniej osoby

Proszę o interpretację echa serca: RVd z 27mm IVSd 9,6mm LVd 55mm PWd 8mm Ao 35mm LA 39mm LVEF 75% PA 18m PAAccT 156ms PVPGmax 6,2mmHg Tachykardia. Jamy serca prawid. wielk.. Prawid. grubość mięśnia i kurczliwość globalna lewej komory. Odcink. zaburzeń kurczliwości nie widać. Funk. rozkurcz. lewej komory prawidłowa. Prawe serce bez cech patologii. Zastawki - morfologia i funkcja prawid., bez cech MVP. Zastawka aortalna trójpłatkowa. Aorta wstępująca nieposzerz. Osierdzie bez płynu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania jest prawidłowy. Niemniej jednak konieczna jest wizyta u specjalisty kardiologa.