Prośba o interpretację wyników 1,5-rocznej córki

Witam! Bardzo proszę o interpretację wyników córki 1,5-rocznej. Niepokoi mnie rozmaz krwi segmenty 22%, pałeczkowate 2%, eozynocyty 4%, limfocyty 68%, limfocytyidalne 4%. Komórki limfotytoidalne pojawiły się również 3 miesiące temu w tej samej ilości.Reszta wyników morfologii w normie. Córka ostatnio miała gorszy apetyt co utrzymywało się tydzień, oprócz tego ząbkuje dosyć boleśnie. Proszę o pomoc.

Aleksander Ropielewski

Są to zmiany, których przyczyną mogą być opisane przez Panią problemy zdrowotne. Wyniki badań nie budzą powodu do niepokoju. Oczywiście ocena wyników badań bez oceny i korelacji ze stanem zdrowia pacjenta jest jedynie orientacyjna. Zawsze należy połączyć wyniki badań ze stanem klinicznym.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski