Prośba o interpretację wyników badań FSH i LH wykonanych w 12. dniu cyklu
Dzień dobry, proszę o interpretację wyników badań FSH: 1,5 (Wartości ref. folikularna: 3,5-12,5. owulacja: 4,7-21,5. lutealna: 1,7-7,7). LH: poniżej 0,1 (wartości ref. folikularna: 2,4-12,6. owulacja: 14-96. lutealna 1,0-11,4). Obydwa badania wykonano 2-krotnie. Badania były wykonane w 12 dniu cyklu. Miałam robiony rezonans przysadki z kontrastem, wynik był dobry - nie wykryto żadnych zmian. Aktualnie biorę Estrofem 1-14 dzień, 15-28 dzień Estrofem mitte i od 18 dnia do 28 dołączam Duphaston.

KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Wyniki wskazują na niewydolność przysadki mózgowej lub podwzgórza. Proponuję kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.